Kargo ve Taşıma Bilgileri

toptanperpa.com Tarafından Kargolama Hizmetleri Sırası İle Aşağıda Sıralanmıştır.

 

toptanperpa.com, Sürat Kargo anlaşması ile hizmet vermektedir. 

Sürat Kargo şubemiz Elektrokent şubesidir. Kargo kodlarınızı girerken Gittigidiyor.com'da şube seçeneğine ELEKTROKENT yazınız. 

 

Verilen Siparişler (Alıcı Öder, Mağaza Öder, Hepsiburada Aras) 2 iş günü içerisinde kargolanacaktır.

 

[Toptan Alımlarınız İçin] : Yaptığı Alışverişin Kendisine Gelmesini İsteyen Bayimizin Seçeceği Kargo Seçeneğidir. Saat 10:30'a kadar Sisteme Girilen Tüm Siparişler Aynı Gün KARGOLANMAKTADIR.

Alıcı Ödemelidir.

FATURASI kesinlikle yanında gönderilir. Dropshipping seçeneğindeki gibi faturası sonradan kesilmez. Aldığı ürünlerin faturasının Müşterisine gitmesini istemeyen bayilerimiz bu seçeneği seçmemelidirler.

 

Kargo Takip Kodu her akşam 20.00 ‘dan sonra Sisteme işlenir.

 

Ambar (Müşteri Anlaşması)  : Yaptığı alışverişin kendisine gelmesini isteyen bayimizin seçeceği Kargo seçeneğidir.

Ambara verilecek ürünler ile beraber FATURASI’da yanında gönderilmektedir.

 

Ciceksepeti.com Öder :  Yaptığı alışverişin Ciceksepeti.com Kargo Kampanya Kodu ile müşterisine ulaşmasını isteyen bayimizin seçmesi gereken kargo seçeneğidir.  Tarafımızdan Yurtiçi Kargo'ya 2 iş günü içerisinde kargolar teslim edilmektedir.

Bayimiz Mutlaka Kargo Kampanya Kodunu ve ŞABLONU'nu Sisteme girmek zorundadır.

Müşteriye Kargo Takip Kodu Verilmez. İlgili sipariş kargo şubesine teslim edildikten sonra kargo şubesindeki işlem yoğunluğuna göre Siparişin Kargolanmasıyla Sistemden Otomatik olarak düşecektir.

Alıcıya Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Dropshipping - Alıcı Öder  : Sattığı ürünü müşterisine Alıcı Öder göndermek isteyen bayinin seçmesi gereken Kargo Seçeneğidir. Kargo Takip Kodu Her Akşam 20.00 ‘dan sonra Sisteme işlenir. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

 

Dropshipping - Peşin Ödeme / Mağaza Öder :  Sattığı ürünü müşterisine Peşin Ödeme / Mağaza Öder göndermek isteyen Bayinin seçmesi gereken Kargo seçeneğidir. Kargo Takip Kodu Her Akşam 20.00 ‘dan sonra Sisteme işlenir. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

 

Hb Şablon Aras ile Gönderim  : Yaptığı alışverişin Hepsiburada.com Kargo Kampanya Kodu ile müşterisine ulaşmasını isteyen Bayimizin seçmesi gereken Kargo seçeneğidir. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

Bayimiz Mutlaka Kargo Kampanya Kodunu sisteme girmek zorundadır.

Müşteriye Kargo Takip Kodu verilmez. İlgili Sipariş Kargo şubesine teslim edildikten sonra Kargo şubesindeki işlem yoğunluğuna göre Siparişin kargolanmasıyla sistemden Otomatik olarak düşecektir. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Kapıda Ödemeli Gönderi (Müşteri Anlaşması) : Yaptığı alışverişi Kapıda Ödemeli / Tahsilatlı olarak Kendi Anlaşması ile göndermek isteyen Bayinin seçmesi gereken Kargo anlaşmasıdır. Tarafımızdan Müşterinin çalıştığı Kargo Firmasına 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Bu seçenekte Bayi, firmamıza sadece aldığı Ürünün bedelini öder.  Müşteriye Kargo Takip Kodu verilmez. İlgili Sipariş Kargo şubesine teslim edildikten sonra Kargo şubesindeki işlem yoğunluğuna göre Siparişin Kargolanmasıyla Sistemden otomatik olarak düşecektir. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Mağaza Öder :  Sattığı ürünü Müşterisine Peşin Ödeme / Mağaza Öder göndermek isteyen Bayinin Seçmesi gereken Kargo seçeneğidir. Kargo Takip Kodu her Akşam 20.00 ‘dan sonra Sisteme işlenir. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

 

toptanperpa.com Deposundan Teslim Almak İstiyorum –PERPA : Bayimizin Siparişini Depomuzdan almak için seçmesi gereken Kargo seçeneğidir.

 

ePttAVM (Mutlaka Şablon Giriniz) : Yaptığı alışverişin ePttAVM.com Kargo Kampanya Kodu ile müşterisine ulaşmasını isteyen Bayimizin seçmesi gereken Kargo seçeneğidir.

Bayimiz Mutlaka Kargo ŞABLONU‘nu Sisteme girmek Zorundadır.

Müşteriye Kargo Takip Kodu verilmez. İlgili Sipariş E-Ptt Kargo Görevlisi tarafından 3 iş gününde Depomuza uğrayarak Teslim Alması ve Kargolanmasıyla Sistemden otomatik olarak düşecektir. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Trendyol Öder : Yaptığı alışverişin Trendyol Kargo Kampanya Kodu ile müşterisine ulaşmasını isteyen Bayimizin seçmesi gereken Kargo seçeneğidir. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

Bayimiz Mutlaka Kargo Kampanya Kodunu Sisteme girmek zorundadır.

Müşteriye Kargo Takip Kodu verilmez. İlgili Sipariş Kargo şubesine teslim edildikten sonra Kargo şubesindeki işlem yoğunluğuna göre Siparişin Kargolanmasıyla sistemden OtomatikoOlarak düşecektir. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Birfatura Öder : Birfatura.com Kredili Kargo Hizmetini kullanan Bayilerimizin Kontörlerinden harcayarak bize sadece paketleme ücreti ödedikleri, Kargo Bedeli ödemedikleri Kargolama sistemidir. Bayiye Kod verilmez. Sisteminden Otomatik düşmektedir. Sadece Aras Kargo ve Sürat Kargo kontörleri kullanılır. Alıcıya Fatura gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir. 

2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

 

Birfatura Alıcı Öder : Birfatura.com Kargo Entegrasyonu ile Kargo Kodu Beklemeden Kargolarının Otomatik Düşmesini İsteyen Bayilerimizin kullandıkları Kargolama yöntemidir. Bu sayede Sisteme girdikleri Amazon, gittigidiyor, N11 Kargoları Otomatik olarak Sistemden düşmekte olup sadece paketleme ücreti alınmaktadır. Aras Kargo ve Mng Kargo Kodları kullanılmaktadır.

2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

Müşteri Kargo Ücretini Kapıda Ödemektedir. Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Birfatura Satıcı Öder : Birfatura.com Kargo Entegrasyonu ile Kargo Kodu Beklemeden Kargolarının Otomatik Düşmesini İsteyen Bayilerimizin kullandıkları Kargolama yöntemidir. Bu sayede Sisteme girdikleri Amazon, gittigidiyor, N11 Kargoları Otomatik olarak sistemden düşmektedir. Aras Kargo ve Mng Kargo Kodları kullanılmaktadır. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

Bayi Kargo Ücretini Sistem üzerinden öder. Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

N11 Öder : N11.com Kargo Entegrasyonu ile Kargo Kodu Beklemeden Kargolarının Otomatik Düşmesini İsteyen Bayilerimizin kullandıkları Kargolama yöntemidir. Bu sayede Sisteme girdikleri N11 Kargo Kodları ile Kargoları Otomatik olarak sistemden düşmektedir. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

Bayi Kargo Ücretini N11 Sisteminden Öder. Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

Hepsiburada.com Yurtiçi / Ptt / Sürat Öder : Hepsiburada.com Kargo Entegrasyonu ile Kargolama Yaptıkları Kargolama yöntemidir. Bu sayede Sisteme girdikleri Hepsiburada.com Kargo Kodları ile Kargoları Otomatik olarak Sistemden düşmektedir.  Sadece Yurtiçi, Sürat Kodları Kullanılmaktadır. 2 iş günü içerisinde KARGOLANMAKTADIR.

Fatura Gönderilmez. Fatura Bayiye Kesilir.

 

 

Kargo Ücretleri Aşağıdaki Gibidir : 

 

[Toptan Alımlarınız İçin] : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır.

 

Ambar (Müşteri Anlaşması)  : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır.

 

Ciceksepeti.com Öder : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Dropshipping - Alıcı Öder  : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Dropshipping - Peşin Ödeme / Mağaza Öder : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır. Kargo Ücreti Sabit 17,99 TL 'dir.

 

Hb Şablon Aras ile Gönderim  : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Kapıda Ödemeli Gönderi (Müşteri Anlaşması) :  Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Mağaza Öder : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır. Kargo Ücreti Sabit 17,99 TL 'dir.

 

Ptt Avm (Mutlaka Şablon Giriniz) :  Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Trendyol Öder : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Birfatura Öder : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Birfatura Alıcı Öder : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Birfatura Satıcı Öder : Paketleme Ücreti Alınmamaktadır. Kargo Ücreti Sabit 17,99 TL 'dir.

 

N11 Öder : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

 

Hepsiburada.com Yurtiçi / Ptt / Sürat Öder : Paketleme Ücreti Olarak 2,00 TL Alınmaktadır.

XML ile Stoksuz Satış - Dropshipping

Dropshipping nedir?

Türkçede stoksuz satış olarak geçmektedir. Dropshipping en basit tanımı ile, internet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürün yada ürünlerin satıcı yerine alıcıya gönderilmesini sağlayan stoksuz sistem olarak nitelendirilebilir.


Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilmektedir.


Stok tutmayan e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde, pazaryerlerinde, instagram ve facebook gibi sosyal medya platformlarında sergileyerek son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Blog & Haberler

 

 

PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR.

TOPTAN SATIŞIMIZ PİYASA ŞARTLARINDAN DOLAYI GEÇİCİ OLARAK DURDURULMUŞTUR.

SADECE XML DROPSHIPPING SİPARİŞLERİ VERİLMEKTEDİR.

 

 

 

 

Ekim Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlara tekrar gönderilecektir.

 

toptanperpa.com kayıtlı olup son 6 aydır işlem yapmayan, sipariş vermeyen, onaysız, hareketsiz pasif üyelikler düzenli olarak silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır