Hakkımızda

Bayi odaklı çözümler sağlayarak her zaman her yerde bayilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler sunmak.

2014 yılından bu yana pazaryerlerinde ve internet siteleri üzerinden perakende e-ticaret yaparak edindiğimiz tecrübe ile Toptan Satış hizmetlerine de firmamız 24 Eylül 2020 tarihinde başlamış bulunmaktadır.

 

Misyonumuz :

Her geçen gün ekibini ve satmış olduğu ürünleri çoğaltmakta ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek amacıyla aynı zamanda geliştirmektedir. Politikalarımızın sadece firma çıkarı üzerine kurulmaması gerektiğini ve bayilerimize de aynı titizlikle yaklaşmaya çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz :

Bayilerimizi geleceğe taşıyan doğru adres olmak.

 

Değerlerimiz :

Biz;

Müşteri odaklı,

Güvenilir,

Yenilikçi,

Sorumlu ve Özveriliyiz...

 

Gücümüz:

Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur

XML ile Stoksuz Satış - Dropshipping

Dropshipping nedir?

Türkçede stoksuz satış olarak geçmektedir. Dropshipping en basit tanımı ile, internet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürün yada ürünlerin satıcı yerine alıcıya gönderilmesini sağlayan stoksuz sistem olarak nitelendirilebilir.


Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilmektedir.


Stok tutmayan e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde, pazaryerlerinde, instagram ve facebook gibi sosyal medya platformlarında sergileyerek son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Blog & Haberler

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan “Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi” doğrultusunda 29 Nisan – 17 Mayıs tarih aralığında haftaiçi çalışmamız 10:00 - 16:00 arası devam edecektir.

Ramazan Bayramı Arefe ve Ramazan Bayramı çalışmamız olmayacaktır.

 

Kargolar yarım gün çalışmaktadır. Gecikmeye düşmemesi için Kargolama süresi girebildiğiniz Pazaryerlerinde süreleri uzatmanızı öneririz.

 

HEPSİBURADA ile çalışanların dikkatine;

Kargo fiyatları 1 Mayıs itibaryle değişmiştir, kontrol sağlayınız zarar etmeyiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır