Hakkımızda

Bayi odaklı çözümler sağlayarak her zaman her yerde bayilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler sunmak.

2014 yılından bu yana pazaryerlerinde ve internet siteleri üzerinden perakende e-ticaret yaparak edindiğimiz tecrübe ile Toptan Satış hizmetlerine de firmamız 24 Eylül 2020 tarihinde başlamış bulunmaktadır.

 

Misyonumuz :

Her geçen gün ekibini ve satmış olduğu ürünleri çoğaltmakta ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek amacıyla aynı zamanda geliştirmektedir. Politikalarımızın sadece firma çıkarı üzerine kurulmaması gerektiğini ve bayilerimize de aynı titizlikle yaklaşmaya çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz :

Bayilerimizi geleceğe taşıyan doğru adres olmak.

 

Değerlerimiz :

Biz;

Müşteri odaklı,

Güvenilir,

Yenilikçi,

Sorumlu ve Özveriliyiz...

 

Gücümüz:

Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur

XML ile Stoksuz Satış - Dropshipping

Dropshipping nedir?

Türkçede stoksuz satış olarak geçmektedir. Dropshipping en basit tanımı ile, internet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürün yada ürünlerin satıcı yerine alıcıya gönderilmesini sağlayan stoksuz sistem olarak nitelendirilebilir.


Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilmektedir.


Stok tutmayan e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde, pazaryerlerinde, instagram ve facebook gibi sosyal medya platformlarında sergileyerek son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Blog & Haberler

 

PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR.

TOPTAN SATIŞIMIZ PİYASA ŞARTLARINDAN GEÇİCİ DURDURULMUŞTUR.

SADECE XML DROPSHIPPING SİPARİŞLERİ VERİLMEKTEDİR.

 

 

 

 

Aralık Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlara tekrar gönderilecektir.

 

Piithalat 'tan gelen üyelerden/bayilerden Dropshipping Paketi şartı yoktur. İletişim kurarak bilgi verebilirsiniz.

 

Aras Kargo birçok şubede Limit olduğundan çıkışlar gecikmeli olmaktadır. Hızlı çıkış için MNG tercih edebilirsiniz.

MNG Kargo ile depodan kesim yapılmaya başlanmıştır. Diğer kargolar şubelere teslim edilmektedir. Hızlı çıkış için MNG tercih edebilirsiniz.

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır