Anahtar Teslim Dropshipping

Dropshipping ile satış yapmak isteyen, belirli sermayeye sahip kişiler için hazırlanmış ücretli bir hizmettir. Dropshipping ile satışı ek kazanç olarak değilde iş olarak düşünenlere göre hazırlanmıştır. Formalitelerle uğraşamam diyen ya da uğraşmak istemeyen, süreçlerin sizin adınıza satış aşamasına kadar yürütülmesidir. Satış sonrası da destek verilecektir. Hizmetin kapsamı sırasıyla;

 

Şirket Kuruluşu
Şahıs yada Limited Şirket kuruluş işlemleri.

 

Marka

 

Pazaryeri işlemleri
Pazaryeri mağaza açılış işlemleri.

 

Entegrasyon İşlemleri
Pazaryerlerine ürün gönderimi sağlanması kurulum işlemleri.

 

Ürünü Tanıma

 

Ürün Analizi

 

Alırken Kazanma

 

Ürün Yükleme
Pazaryerlerine entegrasyon ile ürün yükleme.

 

Satış

 

Faturalama

 

Gönderim
Siz satış yaptıktan sonra sizin adınıza ürün gönderimi.

 

Vergilendirme


Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim kurabilirsiniz.

XML ile Stoksuz Satış - Dropshipping

Dropshipping nedir?

Türkçede stoksuz satış olarak geçmektedir. Dropshipping en basit tanımı ile, internet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürün yada ürünlerin satıcı yerine alıcıya gönderilmesini sağlayan stoksuz sistem olarak nitelendirilebilir.


Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilmektedir.


Stok tutmayan e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde, pazaryerlerinde, instagram ve facebook gibi sosyal medya platformlarında sergileyerek son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Blog & Haberler

 

 

PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR.

TOPTAN SATIŞIMIZ PİYASA ŞARTLARINDAN DOLAYI GEÇİCİ OLARAK DURDURULMUŞTUR.

SADECE XML DROPSHIPPING SİPARİŞLERİ VERİLMEKTEDİR.

 

 

 

 

Ekim Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlara tekrar gönderilecektir.

 

toptanperpa.com kayıtlı olup son 6 aydır işlem yapmayan, sipariş vermeyen, onaysız, hareketsiz pasif üyelikler düzenli olarak silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır